Untitled Document

نماد اعتماد مشتریان

مجوز رسانه های اینترنتی

logo-samandehi

جواز کسب


لینک عضویت در کانال فروشگاه بقا در طبیعت
لینک عضویت در کانال فروشگاه بقا در طبیعت

لینک عضویت در کانال فروشگاه بقا در طبیعت

ورود مشترکین

توجه

جهت حذف شماره خود از لیست خبرنامه، کافی است عدد 555 را به شماره 500020308860 ارسال کنید

  • ثبت نام فروشنده
  • رهگيري سفارش
کیت چاقو تیزکن استاندارد سه سنگ لنسکی مدل LKC03
کیت چاقو تیزکن استاندارد سه سنگ لنسکی مدل LKC03کیت چاقو تیزکن استاندارد سه سنگ لنسکی مدل LKC03کیت چاقو تیزکن استاندارد سه سنگ لنسکی مدل LKC03

کیت چاقو تیزکن استاندارد سه سنگ لنسکی مدل LKC03

كد محصول : 991104c
قيمت : 1,170,000 تومان
0
از 0 نظر

کیت چاقو تیزکن استاندارد سه سنگ لنسکی محصول آمریکا - اورجینالکیت چاقو تیزکن استاندارد سه سنگ لنسکی LKC03

محصول جدید و بسیار کاربردی شرکت لنسکی آمریکا
برای تمامی افراد از مبتدی تا حرفه ای که بتوانند چاقو های خود را به بهترین شکل ممکن تیز کنند.

این محصول یک کیت چاقو تیز کن میباشد که شامل سه سنگ با سختی های مختلف و برای مراحل جداگانه تیز کردن چاقو ها و تیغه های مختلف کاربرد دارد. این کیت تیزکن دارای یک گیره نگهدارنده است که زاویه های استاندارد به کار رفته در ساخت عموم چاقو و تیغه ها در آن رعایت شده است. با استفاده از این پایه با سهولت و دقت بسیار بالایی میتوان تیغه های مختلف را تیز کرد بدون اینکه زاویه اصلی لبه تیغه تغییر کند که این امر در نگهداری و تیز کردن چاقوها بسیار مهم است زیرا بدون پایه نگهدارنده، حفظ زاویه استاندارد لبه تیغه ها با دست کار بسیار مشکلی است و نیاز به مهارت و تجربه زیادی دارد اما با استفاده از این پایه موجود در این کیت این مورد رفع می شود. در بسته بندی این کیت یک روغن وجود دارد که در مواقعی که چاقو بسیار کند شده یا تیغه آن آسیب دیده و تغییر حالت پیدا کرده استفاده میشود جهت تیزکردن راحت تر و محافظ بیشتر از لبه تیغه هنگام فرآیند تیز کردن.

روش استفاده از این محصول به این صورت میباشد که گیره موجود در کیت را ثابت نگه میدارد (برای این منظور به شما پیشنهاد می شود از پایه های نگهدارنده LM009 و LM010 استفاده کنید). پس از ثابت کردن پایه,  بهترین زاویه استانداردی که سنگتیزکن روی تیغه چاقو مینشیند را قرار داده و به آرامی حرکت دهید تا چاقوی شما به بهترین شکل تیز شود.

ویژگی ها و سختی های سنگ های عرضه شده در این کیت با توجه به مراحل مختلف پیشنهادی به شرح ذیل می باشد:

سنگ عرضه شده با رنگ قرمز که دارای درجه سختی 120 قیراط و سنگی دانه زبر است. برای چاقو هایی که بسیار کند شدند و لبه های چاقو آسیب دیده یا نیاز به اصلاح دارد کابرد دارند.

سنگ عرضه شده دوم با رنگ سبز و درجه سختی 280 قیراط در بسته بندی این کیت موجود هست که دارای زبری حد متوسط در بین سنگ های عرضه شده این کیت است. این سنگ برای تیغه هایی که صرفا کند شده و تیغه آن ها فرم و شکل ظاهری خود را از دست نداده کاربرد دارد.

سنگ سوم عرضه شده با رنگ آبی و درجه سختی 600 قیراط می باشد. این سنگ برای تیز نگهداشتن چاقو و تیز کردن نهایی بین سنگ های عرضه شده در این کیت استفاده میشود. 
 

 

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي


Untitled Document

نماد اعتماد مشتریان

مجوز رسانه های اینترنتی

logo-samandehi

جواز کسب