ابزار رایگان وبلاگ

Untitled Document

نماد اعتماد مشتریان

مجوز رسانه های اینترنتی

logo-samandehi

جواز کسب


لینک عضویت در کانال فروشگاه بقا در طبیعت

ورود مشترکین

محصولات تصادفي

+ GUIDE 35

+ GUIDE 35
  • 550,000 تومان

مخزن آب تاشو 10 لیتری - GSI آمریکا

مخزن آب تاشو 10 لیتری - GSI آمریکا
  • موجود نيست
  • 45,000 تومان

گردنبند بقا Sivan

گردنبند بقا Sivan
  • 37,000 تومان

توجه

جهت حذف شماره خود از لیست خبرنامه، کافی است عدد 555 را به شماره 500020308860 ارسال کنید

بند تی آر ایکس مدل Force Tactikcal Graid A
بند تی آر ایکس مدل Force Tactikcal Graid Aبند تی آر ایکس مدل Force Tactikcal Graid Aبند تی آر ایکس مدل Force Tactikcal Graid Aبند تی آر ایکس مدل Force Tactikcal Graid Aبند تی آر ایکس مدل Force Tactikcal Graid Aبند تی آر ایکس مدل Force Tactikcal Graid Aبند تی آر ایکس مدل Force Tactikcal Graid Aبند تی آر ایکس مدل Force Tactikcal Graid A

بند تی آر ایکس مدل Force Tactikcal Graid A

كد محصول : 960531a
قيمت : 279,000 تومان
0
از 0 نظر

بسیار مناسب برای کاهش وزن سریع، عضله سازی، بالا بردن استقامت و آمادگی جسمانی و رسیدن به اندامی ایده آل - محصول اورجینالTRX Force Tactikcal Graid A

ورزش تی آر ایکس تقریبا 3 دهه ی قبل در سال 1990 توسط فردی متخصص برای قوای جسمانی نیروی دریایی آمریکا اختراع شد. اکنون که مدت هاست از پیدایش این ورزش گذشته است رشته ی ( trx ورزش تی آر ایکس ) مخاطبان ویژه ای به خود جذب کرده است . ورزشکاران این رشته افراد حرفه ای و معمولی هستند که با خرید تی آر ایکس فورس ( trx force tactical ) تمرینات خود را در دو سطح حرفه ای و مبتدی دنبال می کنند.

تی آر ایکس TRX از جمله ورزشهایی میباشد که امروزه مورد توجه بسیاری از علاقمندان به فیتنس قرار گرفته و علاوه بر آن بسیاری از مربیان بدنساز تیم های حرفه ای دنیا از این تمرینات برای آماده سازی ورزشکاران خود در وهله های خاصی از برنامه ها استفاده میکنند.
از جمله فواید این رشته ورزشی نسبت به دیگر انواع ورزشها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- درگیر کردن عضلات بیشتر: در این نوع از تمرینات مشاهده شده در هر حرکت عضلات زیادی درگیر میشوند. به عنوان مثال شما میتوانید حرکت شنا را در روی زمین انجام دهید که عضلات سینه ای بزرگ، سه سر بازو و تنه را بیشتر از سایر بخشها درگیر میکند ولی زمانی که این تمرین با تی آر ایکس اجرا میشود علاوه بر اینکه عضلات بیشتری برای حفظ تعادل مورد انقباض قرار میگرند در عضلات اصلی یعنی سینه و سه سر بازو نیز دسته تارهای عضلانی بیشتری شروع به فعالیت میکنند.2- کالری سوزی بالا: این رشته ورزشی به دلیلی که در بخش اول توضیح داده شد باعث افزایش شدید جریان خون در بدن و در نتیجه کالری سوزی بیشتر در بدن میگردد. لذا برای افرای که نیاز به کالری سوزی بالا و شاید چربی سوزی داشته باشند به شدت توصیه میشود3- قابلیت اجرا: در این رشته ورزشی همه افراد در سنین مختلف قادر به اجرای حرکات آن میباشند. در عین حال که حرکات ساده در آن گنجانیده شده است برخی از حرکات نیز تنها توسط افراد حرفه ای قابل اجرا میباشد که باعث تنوع آن است. این رشته را میتوان با وزنه، توپ سوئیسی و… به صوررت ترکیبی اجرا کرد که باعث افزایش سطح فعالیت میگردد. همچنین این رشته ورزشی با اصول برنامه های تمرینی همخوانی داشته و میتواند به صورت هوازی و یا بی هوازی بر اساس سیستمهای تمرینات مقاومتی طراحی گردد.4- مکان: معمولا در هر مکانی میتوانید به این رشته بپردازید. پارک، منزل یا باشگاه فرقی ندارد و شما میتوانید در هرجایی بدان بپردازید.5- آموزش: آموزش این رشته سخت نخواهد بود و شما با مطالعه راهنما های موجود و با تجربه و خطا قادر خواهید بود از پس اجرای حرکات آن بر بیایید.

باشگاه ها و سالن های بدنسازی برای تمرین ورزشکاران با خرید تی آر ایکس فورس که از کیفیت بالا و نیز مقاومت بالایی برخوردار است به مدت چند سال به صورت مکرر و هر روزه از این محصول استفاده می کنند. این ورزش در هر جلسه تمرین حدود 1000 تا 3000 کالری می سوزاند و ورزشکار باید تغذیه مناسبی داشته باشد تا عضله سازی به خوبی انجام شود.
این ورزش در رشته های دیگر مانند ورزش بدنسازی و پرورش اندام ، ورزش پیلاتس ، ورزش زومبا ، ورزش ایروبیک و همچنین ورزش یوگا استفاده می شود . این تسمه ها که از مقاومت بالایی برخوردار است کاربرد ویژه ای در ورزش هایی که در بالا نام برده شد دارد. می توان با این بند ها بسیاری از تمرینات مشترک را کامل تر و مفید تر انجام داد. فیتنس کاران و بدنسازان از این بند ها بیشتر استفاده می کنند.
- اورجینال

http://d20.ir/14/Images/346/Large/960531a3.jpg

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي


Untitled Document

نماد اعتماد مشتریان

مجوز رسانه های اینترنتی

logo-samandehi

جواز کسب